Hotel Delnicky Dum Odry

ubytovanie Odry
 

*** Hotel Delnicky Dum Odry / ubytovanie Odry

Hotel Odry Delnicky Dum Odry
Ubytovanie Hotel Dělnický Dům Odry : Hotel vznikol ako nadstavba pôvodnej historickej budovy a jeho prevádzka začala na jeseň r. 2007, ku 100. výročiu založenia Delnického domu v Odrách. Je umiestnený neďaleko centra mesta, v kopcovitom teréne Oderských vrchov. Z jeho izieb sa naskytne krásny pohľad do otvorenej krajiny.

Nefajčiarský hotel. Zákaz platí pre všetky priestory hotela. Fajčiari môžu využiť terasu hotela alebo reštauráciu.

Odry Hotel Delnický Dom ubytovanie :
Hotel je dobre dostupný a ponúka príjemné ubytovanie v moderne zariadených izbách s kapacitou 31 lôžok a možnosťou 18 prísteliek. 15 izieb - 14 dvojposteľových a 1 trojpostelová. Všetky izby sú priestranné a sú moderne vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom a fénom.

Hotel Delnický Dum ubytovanie Odry izby :
Izby možno pomocou prísteliek obsadiť takto: 4 dvojlôžkové izby, 4 trojlôžkové izby, 6 štvorlôžkových izieb, 1 päťlôžková izba. V izbách je pripojenie na internet, TV. V ponuke sú aj 2 svadobné apartmá - izby č 1 a 4, ktoré majú kúpeľňu s veľkou vaňou. Izby č 10,12,14 a 15 majú TV so SAT. Minibar majú izby č 1,2,3,4,10,11,13,14,15.

Ubytovanie v Odrách Dělnický Dom Hotel reštaurácia :
Reštaurácia Delnického domu v Odrách ponúka gastronomické špeciality i pokrmy národnej kuchyne a patrí k ojedinelým stravovacím zariadením v meste a okolí. Hoteloví hostia si môžu vybrať raňajky zo siedmich druhov pokrmov. Pre skupiny od 5 osôb sa pripravujú bohaté švédske stoly. Raňajky sa podávajú od 6.00 do 10.00 hodín v príjemnom prostredí reštaurácie.

Odry hotel ubytovanie Delnický Dom konferenčné služby :
Súčasťou komplexu Delnického domu je reštaurácia, vináreň a kaviareň, hlavná sála. Toto usporiadanie dáva možnosť prepojiť spoločenské, kultúrne alebo firemné akcie s ubytovaním. Priestory Delnického domu sú vhodné pre organizovanie rodinných osláv, svadobných a smútočných hostín, abiturientských a vianočných večierkov, školení, konferencií, prednášok, firemných prezentácií, prezentácií výrobkov, plesov, zábav a v neposlednom rade aj kultúrnych podujatí.

Delnický Dom hotel ubytovanie na Morave Odry služby :
Príjemné ubytovanie v 15-ti novo a moderne zariadených izbách a široká ponuka gastronomických služieb. Parkovanie priamo pri hoteli zdarma. V priestoroch hotela môžete využiť služby ako pranie a sušenie bielizne, zapožičanie žehličky a žehliacej dosky, v prípade záujmu denná tlač, detská postieľka zadarmo, možnosť svadobného obradu v hotelovej hale alebo na terase, zabezpečenie vstupeniek na kultúrne predstavenia v komplexe Delnického domu, zostavenie ponuky turistických alebo cyklistických výletov do okolia. Masážny a kozmetický salón. Ubytovanie s psíkom vo vybraných izbách a je potrebné si dohovoriť. Internet. Pripravuje sa detský kútik.
Hotel Odry Delnicky Dum Odry - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Odry Delnicky Dum Odry - hotel má reštauráciuHotel Odry Delnicky Dum Odry - hotel má vináreňHotel Odry Delnicky Dum Odry - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Odry Delnicky Dum Odry - možnosť pripojenia na internetHotel Odry Delnicky Dum Odry - k dispozícii letná terasaHotel Odry Delnicky Dum Odry - k dispozícii kavareňHotel Odry Delnicky Dum Odry - akceptuje creditné karty VISAHotel Odry Delnicky Dum Odry - akceptuje creditné karty JCBHotel Odry Delnicky Dum Odry - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Odry Delnicky Dum Odry - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Odry Delnicky Dum Odry - Iybz sú vybavené televízoromHotel Odry Delnicky Dum Odry - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Odry Delnicky Dum Odry - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: